Dyrektor Działu Kontroli Jakości

Bydgoszcz Kujawsko-Pomorskie
Praca stała UoP

Dla jednego z naszych klientów lidera z branży spożywczej, poszukujemy Dyrektora Działu Kontroli Jakości.

Obowiązki:

• Koordynowanie oraz nadzorowanie prac działu kontroli jakości,

• Nadzór nad postępowaniami reklamacyjnymi,

• Współpraca z państwowymi jednostkami kontrolującymi zakład,

• Monitorowanie, wdrażanie i egzekwowanie aktualnych przepisów prawnych oraz nowych procedur.

Oczekujemy:

• Wykształcenia Wyższego,

• 5 letniego, udokumentowanego doświadczenia na podobnym stanowisku w przemyśle spożywczym,

• Język angielski w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:

• Dowolna forma zatrudnienia: Umowę o pracę bezpośrednio u klienta lub B2B

•Pracę w dynamicznym przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

• Ubezpieczenie grupowe,

• Możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej,

• Paczki świąteczne,

• Praca w systemie jednozmianowym, ruchome godziny pracy 7-8 do 15-16 • Bezpłatny parking,

• Możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej.

• Ambitne wyzwania zawodowe i samodzielność w działaniu.

Proces Rekrutacji

1